SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 23m2 ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€31,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
188514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa (Garsonierë), në Ulpianë(afër fontanës përball "Fati im"), kati i 5, është 23m² , banesa ka dhomën së bashku me kuzhinë, korridorin, ballkonin dhe banjon. Është e renovuar, me ngrohje qendrore. Nuk ka lift.
049406434/049157113/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »