SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 60 Ari Toke ne Trugen Kryesore Prishtine-Ferizaj
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:09
Madhësia :
6000 m²
ID e produktit :
188515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 60 Ari toke ne rrugen kryesore Prishtine-Ferizaj afer Mobilerise Amre. Toka ka gjeresin ne rruge 40m pozite te mire dhe infrastrukturen e nevojshme, eshte e pershtatshme per fabrika, depo etj,
Çmimi 12.000 per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »