SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qira banesa 70m2 ne Breg Diellit !DELTA
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
188516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qira banesa 70m2 ne Breg Diellit.Banesa ka dhome, kuzhine, korridor, banjo,
banesa eshte e renovuar dhe mobiluar, banesa eshte e pershtshme per 5 persona.
049406434/049157113/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »