SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Qender, afer ProCredit Bank, banesa eshte e pa mobiluar ka te montuar vetem kuzhinen, gjendet ne katin e 5-te, banesa mobilohet, 55m2
Banesa psedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 euro (pa mobile)
250 euro (me mobile)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WHatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »