SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
188535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira objektin prej 100m katror si dhe parking per 2 vetura. Nr. tel. 044234578
Informata rreth publikuesit
Besa
Prishtinë
044234578
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »