SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Objekti Afarist me siperfaqe 6000/m2 ne Fushë Kosovë
Çmimi :
€1,600,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor
ID e produktit :
188536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Objekti Afarist me siperfaqe 6000/m2 ne magjistralen Prishtine-Tirane( afer Aeroportit) ne Fshatin Sllatin e madhe, Fushekosove
Ne kuader te ketij objekti ka 500/m2 lokale afariste administrat ne dy nivele ku ne te ka nxemje qendrore si dhe sistem te ftohjes gjithashu qendrore.
Ka depo me siperfaqe 6000m /2, naltesia e depo eshte 6 m.e punuar me standarde Europiane.
Ka hapsir Frigoriferi me sip 300m/2 per rujtje te pemeve por edhe te produkteve tjera.
Hapsir ( oborr) ka 6000m/2, ne kete siperfaqe kemi te ngritur nji pemishte me te gjitha llojet e pemeve siperfaqja eshte 20 ari.
Eshte e pershatshme te pemet te ndertohet edhe objekt i banimit.
Objekti eshte me leje ndertimi dhe me pronar te definuar.

Qmimi 1.600.000€.Per pages ne kesh
.
Ka mudesi edhe nji pjes me kompenzim ndertim te nji depo ne Siprfaqe 2000/m2

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »