SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me Qira Shtepia 2-kateshe në Bregun e Diellit
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
188540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me Qira Shtepia 2-kateshe ne 5 ari oborr në lagjen Bregu i Diellit. Shtëpia eshte komplet e mobiluar, ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe këtë renditje te hapesires:
BODRUMI
- garazha, hapesira per nxemje qendrore (me pelet ose me rryme)
KATI PERDHESE
- dhoma e dites me kuzhine e trapezari, banjo, koridor, ballkon
KATI I PARE
- 3 dhoma te fjetjes, banjo, koridor, ballkon
Çmimi: 800€ plus shpenzimet.

AGJENSIONI DION
(+383 ) 044 293 881 (viber)
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »