SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Lagjen Mati 1, e pa banuar me pare
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
188585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 85m2 me qira ne Lagjen Mati 1, e pa banuar me pare.

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo,
- wc,
- ballkon dhe
- garazh.

Objekti ne te cilen eshte banesa eshte ndertim i ri, eshte i siguruar me kamera te siguris dhe sigurim me person fizik.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja, e pa banuar me heret.

Çmimi i qirase eshte 290euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+ 383 45 80 80 01 viber

#banesa #meqira #mati1 #prishtina #hartaepronave #realestate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »