SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 81m2 ne lagjen Kalabria ne Objektin "TRIO Construction"
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
188586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 81m2 ne lagjen Kalabria ne Objektin "TRIO Construction".

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite,
- kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo dhe
- terase me siperfaqe 26.5m2.

Banesa eshte ne katin e tete ka ashensor ne funksion, banesa ka renditje shume te mire dhe eshte me pamje nga parku i Objektit, si dhe banesa eshte e kthyer nga lindje.

Çmimi eshte 780 euro per m2.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+383 45 80 80 01 viber

#banese #shitje #kalabri #trioconstruction #hartaepronave
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »