SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Aktash, afer ICK-se
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
188588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Aktash, afer ICK-se.

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- nje dhome e gjumit
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+ 383 45 80 80 01 viber

#banesa #meqira #aktash #hartaepronave #realestate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »