SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 107m2 ne shitje te Lagja e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
188591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 107m2 ne shitje te "Lagja e Spitalit" afer EULEX-it
Banesa shitet komplet e mobiluar me enterier modern, ndodhet ne katin e dhjete te banimit, posedon kete renditje- tre dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkonin
Çmimi- 82 000€ (posedon dokumentacion per perkthim te noteri)
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »