SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 38m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
188593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 38m2 ne shitje ne "Dardani" me saktesisht afer ngrohtores se Qytetit
Ndodhet ne katin e gjashte te banimit me ashensor funksional, me kete ndarje- nje dhome gjumi, salloni, kuzhina dhe banjo, me mundesi parkimi para objektit banesor
Ne nje lokacion mjaft te pershtatshem 100m larg shkollen, 100m larg tregut te gjelbert dhe 70m larg posten
Me dokumentacion te rregullt e gatshme per perkthim te menjehershem
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »