SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me QIRA banesa ne Tophane ~90 m2 - Prishtine
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
188602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me QIRA banesa ne Tophane ~90 m2 - PrishtineBanesa është në lagjen "Tophane" afër Shkolles FilloreBanesa ka këtë përbërje: Kati i II-të, Dhomë e ditës, Kuzhinë, 2 Dhoma të gjumit, Ballkon, Depo, Banjo dhe Wc. Sipërfaqja e banesës është ~90 m2. Parking të brendshëm të rezervuar.Çmimi i qirasë 370.oo Euro.WhatsApp & Viber: +377 44 100 464.Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë në FB: web.facebook.com/InfoPronaKS/

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »