SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 130.2m²
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
188659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Materialet e garantuara në objekt: Muret e jashtme prej bllokave të argjilës 25cm nga ana e mbrendshme të suvatuara me llaq MP-75-L dhe përpunim final të sipervaqeve me glet dhe ngjyr disperzive(polikolor).
Dyshemet janë në banjë-WC dhe pjesë të tjera të kuzhines me pllaka të qeramikes të klasit të parë, ndërsa pjesët tjera janë me laminat me siperfaqet e pergaditura me shtresë të estrihut dhe stiroporit D-10cm.
Dyert kryesore të banesave janë dyer siguruese(blinduara) dyert e mbrendshme janë të drurit me shiper të dyfishtë, dritaret janë nga plastika D-7cm me 5 fusha termike dhe me xhamë (LOWE-ECO) të dyfisht termopan 4+16+4mm dhe roleta alumini.
Ngrohja qendrore individuale si dhe oxhak për stufa.
Informata rreth publikuesit
Vizioni-S
Ferizaj
+38345109009
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »