SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 77m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
188666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Qendër në rrugën Agim Ramadani.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe posedon ashensor.
Banesa ka pamje të bukur kah rruga kryesore dhe qyteti.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona (Lindje/Perëndim)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »