SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje SH258
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
188683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Arber(Dragodan) e shtrire ne nje hapsire prej 4Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 500m2 dhe ka kete renditje: dy dhome dite, dy kuzhina, gjashte dhoma gjumi, dy banjo, nje wc,depo, podrum dhe garazhe 100m2. Shtepia shitet me cmim prej 500.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »