SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje B506
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
188688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Pejton rruga Sejdi Kryeziu ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 100m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe depo. Banesa shitet me cmim prej 120.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »