SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PENTHOUSE me qira me siperfaqe 370m2 ne Lakrishte, " PRIME RESIDENCE"
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
188700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PENTHOUSE me qira me siperfaqe 370m2 ne Lakrishte, " PRIME RESIDENCE".

Banesa eshte me siperfaqe 370m2 ku 200m2 jane banim ndersa 170m2 jane terasa te ndertuara per here te pare ne Prishtine ne kete forme.

Renditja:
- dhome dite sebashku me kuzhine,
- tri dhoma te gjumit,
- dy banjo,
- wc,
- dy terasa dhe
- dy garazha.

Banesa per momentin eshte gjysme e mobiluar por qe kompletohet shume shpejt.
Banesa ka edhe oxhakun e instaluar ne dhomen e dites.

Çmimi i qirase eshte 3000 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+383 45 80 80 01 viber

web.facebook.com/Hartaepronave/ 
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#penthause #qira #primeresidence #primegroup
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »