SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet pllaci ne Çagllavice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
ID e produktit :
188715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pllaci ne Çagllavice i pershtatshemPer Shtepi posedon dokumentacion te rregullt afer lagjes qarshia si dhe ka infrastuktur te plote gjithsej 5 Ari perMaShum info na kontaktoni 049-162-022

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
049367466
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »