SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me QIRA banesa me sip 69m2 nëROYAL(rruga B)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
188716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me QIRA banesa me sip 69m2 nëROYAL(rruga B)..
▪️Banesa është e mobiluar komplet është nē katin e 5/ dhe ka këtë rënditje:
➖qëndrimi ditor
➖kuzhina
➖dhoma e fjetjes
➖banjo..
Banesa ka pamje ka jug-lindja ka hapsirë të mjaftushme për banim
QMIMI 250€
+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
alisinani25@gmail.comPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »