SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PENTHOUSE ne shitje me sip. 113m2 banim dhe 50m2 terase ne Lagjen e Muhaxhereve
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
163 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PENTHOUSE ne shitje me siperfaqe 113m2 banim dhe 50m2 terase ne Lagjen e Muhaxhereve.

Banesa eshte ne katin e 9 te, ka dy ashensor ne funksion, banesa eshte e orjentume ne lindje dhe perendim, lokacioni eshte shume i mire vetem 7-8 minuta larg qendres (sheshit).

Renditja:
- dhome dite me kuzhine,
- tri dhoma te gjumit,
- dy banjo dhe
- dy terasa.

Çmimi eshte 140.000 euro i negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr:
045 80 80 01
+383 45 80 80 01 viber

web.facebook.com/Hartaepronave/ 
www.instagram.com/harta.pronave/ 
#penthouse #shitje #lagjamuhaxhereve #muhaxheret
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »