SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 68m2 ne Aktash ne Rr. "Agim Ramadani"
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
188762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 68m2 ne Aktash ne Rr. "Agim Ramadani", afer Rest. "Aurora" ne katin e gjashte, ashensori ne funskion, me kete renditje:

- dhome dite
- kuzhine te vecante
- nje dhome te gjumit
- banjo dhe
- ballkon

Cmimi eshte 1300 euro/m2

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »