SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 288m2 në shitje në lagjen NIC.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
288 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
188763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 288m2 në shitje në lagjen NIC.
Shtëpia gjendet në Çagllavicë, në lagjen NIC, është e gatshme për banim si dhe ka një investim ekstra prej shtëpisë standard që investohet.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Përdhesë (110m2):
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë me tryezari
1 WC
1 Depo
1 Koridor
1 Terasë

- Kati i I-rë (100m2):
1 Master bedroom
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona

- Kati i II-të nënkulm (78m2):
1 Dhomë
1 Banjo

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »