SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te fakulteti teknik
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
188767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira te fakulteti teknik banesa gjindet ne katin pershes dhe ka ket renditje
Sallon
Kuzhin ndamas
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon
Banesa osht e pershtatshme per banim ose per zyre
Me nxemje te qytetit (termokos)
Nr kontaktues tel+viber 04590571
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »