SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Ofertë-Banesë në Shitje në Fushe Kosove 120 m2
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
188770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fushe Kosove afer Hotel Kosvegas.
Banesa eshte ne ndertim e siper dhe parashihet te perfundohet gjate vitit.
Siperfaqja : 120 m2 .
Kati:VIII

Çmimi : 37,500 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »