SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira mrapa super ViVe's be mat 1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
188773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me qira me mat 1 mrqpq super ViVe's Lokali osht 25 metra large rrugea kryesore dhe osht I pershtqtshem per qdo lloj veprimtarie ka gjithsej 52 m² Nr kontaktues tel+ viber 045905717

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »