SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 244m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
244 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
188781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 244m2 në shitje në Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, afër Sllovenia Sport-it, është tërësisht e mobiluar dhe shitet me mobilje, ka orientim ne Lindje dhe Perëndim dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë me tryezari
4 Dhoma gjumi (një Master bedroom)
3 Banjo
1 Terasë
2 Ballkona
1 Koridor

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »