SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira te Qafa
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa te Qafa mbrapa Pro Credit Bankes ne Prishtine. Banesa ka siperfaqe prej 70m², kati i 1-re,eshte e renovuar se fundmi dhe e mobiluar.
Banesa posedon:
- 2 dhoma te gjumit
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »