SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per qira banesa 74 m2 ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
188811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qira banesa 74 m2 ne Arberi.Banesa eshte mbrapa Ministrise Shendetesise,banesa i ka dy dhoma gjumi,kuzhine, sallon ,ballkon. Banesa ka lifte dhe eshte ne katin e 3te.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »