SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 47m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
188821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 47m2 me qira ne "Bregun e Diellit" ose me saktesisht afer kolegjit "Iliria" afer furra Qerimi 2
Objekti eshte ndertim i ri e mobiluar teresisht me dy nivele(duplex) me kete renditje- nje dhome gjumi, sallon me kuzhine dhe banjo, e preferuar per ciftet
049157113/049406434/ 044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »