SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
188832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RR.Garibaldi , hyrja 3, kati 2. Perball Hotel Grand.

Posedon:
2 dhoma gjumi
kuzhine+sallon
koridor
ballkon me pamje nga rruga
Tualet.

Zone e pershtatshme dhe per zyra.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
+355693533166
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »