SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 76.60m2 e cila gjendet ne L.Mati 1 afer Shkolles *PAVARSIA*
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
188838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 76.60m2 e cila gjendet ne L.Mati 1 afer Shkolles *PAVARSIA*, kati 4, banesa posedon dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon Banesa pamjen e ka nga rruga - lindja, dhe e njejta eshte ndertim e siper dhe perfundon ne qershor 2018.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »