SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 ne L.Mati I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
ID e produktit :
188839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60m2 ne L.Mati I, kati VI, banesa posedon dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, nje banjo, koridor dhe ballkon me pamje nga jug perendimi, banesa shitet me mobilje.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »