SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali në Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€97,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
188841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka një lokacion tejet të përshtatshëm,ku ka afër Shkollën Fillore "Hasan Prishtina",dhe Qendren Klinike Universitare.Lokali përbëhet prej dy niveleve ,dhe ka një siperfaqe prej 77m2,ku prej tyre 45m2 i posedon në fleten poseduese,kurse 32m2 tjera i ka në shfrytëzim të bodrumit.Lokali është tejet i përshtatshëm për ndonjë Ordinancë,Zyre etj.

Çmimi : 97.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »