SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Rrugen B !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
188849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 75m2 ne Rrugen B.Saktesisht gjendet ne rrugen Prekazi,shume afer Super Vives.
Banesa ka kete renditje:salloni me kuzhine,2 dhoma gjumi,depon,banjon dhe ballkonin.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »