SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Zyret 157m² netto, ne lagjen Dardania
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:29
Madhësia :
157 m²
ID e produktit :
188857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 kate zyre 157m² netto, perballe Bankes Procredit, afer Viva Freshit ne lagjen Dardania, ndertim i shtetit. Zyret kane organizim te mire te hapesires me kete renditje:
Perdhesa e ulte:
- 2 zyre dhe parahyrje
Kati i pare:
- 3 zyre dhe banjo
Kati i dyte:
- 3 zyre dhe banjo
Çmimi eshte 1.000 euro per m², qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »