SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me Qira Lokali ne afersi te Rruges C - Mati 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
188868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira Lokali ne afersi te Rruges C

Lokali posedon 250 m2 komplet nje hapesire e cila munde te pershtatet sipas nevojave te juaja!

Ndodhet ne Lagjen Mati 1, aferr rruges C, ka pamje te hapure dhe ne te gjitha anet posedon ndriqim!

Cmimi me marrveshje!

Tel: 045 410 363
Viber: +38349 60 62 60
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »