SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Mati 1 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
188944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes ame qira ne Mati 1, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 6-te, lift funksional, 107m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy ballkon
- banjo
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesja banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »