SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoje banesen me qira ne breg dellit te Banesat e Bardha 250€
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
188975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojë Banesen me qira Banesa gjendet tek banesat e bardha, kati i 3, 70 metra katror,ka sallon , kuzhine, dhome gjumi, paradhome, tarase, shpajze dhe banjo. Te gjitha mobiljet jane te reja gjermane. Ka tv, kuzhina me te gjitha paisjet, po ashtu edhe banjo.Pēr me shumë ne VIBER+38345644680 250 euro ne muaj me marveshje.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »