SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#2 banesa te KONAKU (Veternik)
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
3
ID e produktit :
188993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#2 banesa te KONAKU (Veternik)...◾️Kompleksi KONAKU ka një ndërtim shumë cilësorë dhe modern.◾️Kompleksi KONAKU dallohet nga komplekset tjera me disa veqori:(hapsir të madhe gjelbruse dhe parking të jashtëm,parking të brendshum,këndi i lojrave për fëmijë,sigurim fizik,oborrini i sistemit të mbyllur,etj)◾️Banesat në kompeleksin KONAKU kanë sip:➖117m2(3+1)/kati i 5//qëndrim ditor/kuzhina/tryezaria/3 dhoma të fjetjes/3banjo/depo/teras/➖106m2(3+1)/kati i 2//qëndrim ditor/kuzhina/tryezaria/3 dhoma të fjetjes/2banjo/terasa//... QMIMI 850€/m2 📞+38345653447 Facebook:Maison Patundshmëri alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »