SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Rruga. B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
ID e produktit :
188998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Rruga. B banesa gjindet ne katin 5 dhe posedon-sallon kuzhin-3 dhoma gjumi-2 banjo-koridor-terracë-e pa mobiluar-tel; +38345411447

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »