SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
189004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje te "Parku i Qytetit" ne rrugen "Gustav Mayer" afer Albi Market
Ndodhet ne katin e pare te banimit me kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine te kompletuar, banjo dhe dy ballkona
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »