SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 40m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
189005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 40m2 me qira ne "Qender" me saktesisht afer "Hotel Grand" tek Rektorati
Ndodhet ne katin e dyte, e pershtatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, posedon dy hapsira per zyre si dhe nje nyje sanitare
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »