SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 80m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
189006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 80m2 me qira ne "Tophane" afer shkolles fillore "Meto Bajraktari" ndodhet ne katin perdhese e favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme
Posedon tri hapsira, dy hapsira me te vogla dhe nje tjeter me te madhe, kuzhinen, banjo dhe ballkon
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »