SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 170m2 ne shitje te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
189013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 170m2 ne shitje ne lagjen e "Muhaxhereve" afer bustit te "Isa Kastratit"
Lokali ndodhet ne nje lokacion mjaft te frekuentuar dhe te qarkullueshem, momentalisht funksionon si mishtore, i favorshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, çmimi i diskutueshem
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »