SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 57m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
189015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 57m2 me qira ne lagjen "Bregu i Diellit" afer Furra "Qerimi 2"
Banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit ne shtepine me sistem banesor, ka hyrjen e ndare, niveli i pare perbehet nga salloni, kuzhina dhe ballkoni ndersa niveli i dyte nga dhoma e gjumit
Ka ndriçim gjate tere kohes, e pershtatshme per cift
049157113/049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »