SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist ipet me qira lokacion shirok, suharek
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
1
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
189018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt afarist 800m2 afarist + 350m2 podrum shfryzim per parking dhe + 3 banesa ka 120m2 ipet komplet me Qira kontrat 10vjeqare afer suharekes ne Shiroke afer zones industriale ne rug kryesore suharek-prizren
Per information kontaktoni ne viber
Viber 0041795505824Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riza
Lausanne, Switzerland
0041795505824
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »