SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET!!!!
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
5867 m²
ID e produktit :
189029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET ARRA NË LLAPNASELLË (ZONA INDUSTRIALE) NË AFËRSI TË RRETHIT TË LAGJES MARIGONA RESIDENCE, NË ANËN DJATHTË TË RRUGËS (AUTOUDHËS) – DREJTIMI FERIZAJ – PRISHTINË, NË SIPËRFAQE PREJ 0.58.67 HA, APO 58,67 ARI.
ÇMIMI I DHËNË ËSHTË ÇMIMI PËR NJË ARI DHE I NJËJTI MUND TË NEGOCIOHET

NUMRI KONTAKTUES:
+383 (0) 44 185 396
Informata rreth publikuesit
Songi
Prishtinë
044185396
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »