SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne mat 1 te banesat e royallit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
189044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qira ne mat 1 afer viva freshit te banesat e royallit banesa gjindet ne katin e katert dhe ka ket renditje
Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Me nxemje te qytetit (termokos)
Nr kontaktues tel+viber 045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »