SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia SH
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
189050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Bregun e diellit ne rrugen Armend Daci. Shtepia eshte e shtrire ne nje hapsire prej 4.89Ari dhe siperfaqe prej 500m2. Shtepia shitet me cmim prej 500.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »